Operator introducere / validare date / BPO

Max Loads SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam persoane dornice de a performa intr-un colectiv tanar, dinamic si la inceput de drum. Candidatul ideal are cunostiinte aprofundate de limba germana atat scris cat si vorbit,

Abilitati in comunicare si pentru munca in echipa completeaza profilul candidatului nostru. Dorinta de a invata si de a se implica este mai importanta decat diplomele din portofoliul candidatului.

Descrierea jobului

- Colaborare stransa cu clienti externi, presupune si comunicarea cu acestia iar cunostinte de limba germana sunt esentiale
- Procesare documente contabilitate primara
- Intocmire de rapoarte
- Se lucreaza in SAP
- comunicare telefonica cu parteneri externi

Beneficii:
- exista optiunea de telemunca
- tichete de masa
- pachet salarial foarte atractiv
- ore suplimentare platite
- mediu placut de lucru

MAX LOADS este o companie in crestere care aduce impreuna o echipa de profesionisti cu experienta in industria logistica high tech, in transport de echipamente, instalare si mutarea de bunuri de valoare mare si in transport agabaritic.

In cadrul departamentului Service Center / BPO oferim servicii de outsourcing pentru clienti externi - in special Germania.
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos