Operator introducere si validare date

SC MADINGER SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii/superioare ( finalizate sau in curs de desfasurare);
  • Cunostinte MS Office;
  • Cunostinte SAP reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte de limba germana reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte medii de limba engleza;
  • Responsabil de securitatea si confidentialitatea datelor;
  • Gandire analitica si persoana organizata, atenta la detalii;

Descrierea jobului

  • Introduce si valideaza date in sistemul de gestiune electronic ( Microsoft Access) si SAP;
  • Prelucreaza date (efectueaza operatii de calcul avand la baza datele introduse,interogheaza, sorteaza, filtreaza date - comenzi de productie, stocuri de material);
  • Gestioneaza corect si eficient baza de date;
  • Raspunde de conformitatea datelor introduse in documentele primare,
  • Responsabil ca stocurile de material din gestiune sa fie corecte;
  • Salveaza periodic si in situatii critice datele introduse;
  • Pastreaza copiile de siguranta ale datelor salvate;
  • Ofera sprijin celorlate departamente cu care colaboreaza: productie, achizitie de otel, calitate;

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv;
  • Prima lunara de performanta;
  • Prima de Craciun / Paste;
  • Transport asigurat
  • Servicii medicale private

Madinger Grup este un furnizor multinational de servicii industriale: control nedistructiv, debitare otel, logistica, tratament termic.

Madinger Romania amplasat in parcul industrial Cristian ofera servicii de control calitate/nedistructiv si debitare otel pentru clienti de prestigiu din industria automotive/aerospace.

Publicat 20 oct. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos