Operator introducere si validare date

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• absolvent de studii superioare
• cunostinte si abilitati operare PC
• capacitate de a invata operarea intr-un sistem informatic destinat activitatii de expeditii marfuri
• bun organizator, atent la detalii
• seriozitate, responsabilitate
• abilitati de comunicare
• cunoastere limba engleza - nivel mediu

Descrierea jobului

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI

• Introduce date referitoare la expeditia marfurilor in sistemul informatic
• Copiaza, scaneaza, arhiveaza documente
• Participa la intocmirea dosarelor de expeditie marfuri conform procedurii interne
• Colaboreaza cu colegii expeditori pentru indeplinirea obiectivelor departamentului
• Sarcini administrative legate de organizarea la locul de munca

M&M Romania este membra a grupului M&M International Holding AG, St. Gallen – Elvetia, avand peste 120 de sucursale/ filiale in cca 40 de tari din Europa si Asia, cu o traditie de mai bine de 100 de ani pe piata internationala de intermediere transporturi si activitati logistice.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos