Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Operator introducere si validare date

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studenti sau tineri absolventi de studii medii/superioare
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel de baza; cunoasterea la nivel mediu constituie un avantaj
  • Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel nivel mediu)
  • Persoana atenta la detalii, responsabila, cu abilitati de organizare si prioritizare
  • Experienta de lucru in validate de date ajuta, dar nu este necesara (invatam impreuna).

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Introducerea si procesarea datelor financiare
  • Verificarea datelor introduse in vederea asigurarii corectitudinii lor
  • Intocmirea rapoartelor zilnice cu privire la activitatea desfasurata
Oferim
  • Pachet salarial atractiv format din salariul de baza, la care se adauga bonuri de masa si comisioane
  • Mediu de lucru placut in cadrul Complexului Palas.
  • Posibilitatea unui program flexibil, in 2 schimburi
  • Atmosfera benefica dezvoltarii personale si profesionale

Descrierea companiei

Think of all the possibilities. We do. #MadeToThink
In the era of intelligent work, we’re not just thinking about the future, we’re making it. Xerox Corporation (NYSE: XRX) is a technology leader focused on the intersection of digital and physical. We use automation and next-generation personalization to redefine productivity, drive growth and make the world more secure. Every day, our innovative technologies and intelligent work solutions—Powered by Xerox ®—help people communicate and work better. Discover more at www.xerox.com.

Expirat
Operator introducere si validare date  -  XEROX SHARED SERVICES ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles