Publicat 08 Nov 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 08 Dec 2018

Operator Introducere si Validare Date

1 post

Candidatul ideal

* Bune cunostinte ale sistemelor de operare Microsoft
* Cunostinte foarte bune in utilizarea internetului
* Excelente abilitati de comunicare si relationare
* Persoana organizata si perseverenta
* Gandire analitica
* Capacitate de adaptare rapida la concepte tehnice noi
* Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj

Descrierea jobului

* Initiaza apeluri telefonice catre clientii existenti si potentiali
* Responsabil pentru procesarea corecta a datelor si informatiilor cu care vei lucra
* Analizeaza problemele semnalate de catre clienti si le ofera solutii in timp real, utilizand telefonul si email-ul
* Raporteaza catre departamentul de dezvoltare erorile descoperite in aplicatii
* Respecta procedurile interne cu privire la furnizarea acestui tip de serviciu
* Stabileste si mentine o buna relatie profesionala cu clientii

Oferta (bonusuri, beneficii)
* mediu de lucru modern, destins, bazat pe colegialitate, colaborare si recunoasterea valorii
* salariu motivant, negociabil in functie de experienta si de performante
* bonuri de masa
* asigurare privata de sanatate

www.imobiliare.ro, Portalul Afacerilor Imobiliare, este o proprietate a companiei SC Realmedia Network SA. Serviciile pe care le punem la dispozitia clientilor nostri inglobeaza 18 ani de experienta in domeniul afacerilor imobiliare online. Cu o baza de date de proprietati imobiliare din toate regiunile tarii si peste 1.600.000 vizitatori unici lunar, suntem lideri pe piata de profil din Romania.

Operator Introducere si Validare Date  -  Realmedia Network SA