Operator introducere si validare date - Marketplace

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ATENTIE! Experienta pe un post similar este obligatorie!
Candidati care nu au experienta in domeniul solicitat nu vor fi luati in considerare.

- Cunostinte de operare calculator si platforme vanzari
- Persoană organizată, responsabilă;
- Cunostinte basic de contabilitate;
- Capacitatea de a-si stabili prioritati si de a-si organiza munca intr-un mod eficient;
- Atentie la detalii,rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Valideaza comenzile din marketplace;
- Emite AWB-uri si FACTURI (sistem automat de emitere);
- Urmareste statusul fiecarei comenzi in parte si se asigura ca exista stocuri la furnizori;
- Tine legatura cu furnizorii pentru obtinerea facturilor fiscale, informatii, comenzi etc;

Beneficii:
- mediu placut de lucru intr-o cladire moderna de birouri;
- parte fixa salariala 2500 LEI;
- bonuri de masa de aproximativ 440 LEI;
- prime de sarbatori;
- telefon de serviciu.

Managementul Chromosome Dynamics are o experiență vastă în agribusiness (peste 12 ani), dintre care ultimii 7 ani au fost marcați de dezvoltarea de portofolii de produse (îngrășăminte, fungicide, insecticide și biostimulatori organici) pentru diverși parteneri (peste 120 de produse noi) și de servicii de consultanță în agribusiness (tehnologii aplicate cultură mare, pomicultură, legumicultură, dar și legislație). Suntem cea mai prezentă companie din piață în ceea ce privește dezvoltarea de produse și conformare cu regulamentele Europene, motiv pentru care avem clienți importanți pentru care dezvoltăm linii noi de business, actualizăm documentație și realizăm studii de piață. Chromosome Dynamics este o companie completă de consultanță și R&D (Cercetare și dezvoltare) în agribusiness.

Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos