Operator introducere si validare date licitatii

DELUXE CARDS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2700 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Prezenta fizica la locul de munca, locatie : Zona Fundeni
- Studii superioare
- Cunostinte operare PC – MsOffice (word, excel, outlook);
- Cunostinte de limba engleza;
- Disponibilitate de a invata intreg procesul de depunere al documentelor in situatia lipsei de experienta
- Rigurozitate in a respecta termenele limite
- Constituie avantaj: studii superioare tehnice si experienta in domeniul licitatiilor.

Descrierea jobului

- Intocmirea documentației complete ( economice si tehnice) corecte pentru depunere pe baza cerintelor in termenul dat al licitatiilor
- Are obligatia de a cunoaste si a respecta conditiile de calificare si documentele care trebuie sa fie prezentate la termenul limitate de depunere.
-transmite catre persoanele desemnate clarificarile care apar in cadrul licitatiei in termenele impuse;
- elaborarea de documente tehnice ale produselor pe baza documentatiei date de furnizor conform cerintelor
Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 18 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021