Operator introducere/prelucrare date Pescar Expert

LENA DECOR SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 - 3200 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de pescuit si iti place sa scrii, te fascineaza tot ce este nou in domeniu, te asteptam cu drag in echipa noastra.

Cerinte obligatorii:
• Cunostinte avansate ale tehnicilor si articolelor de pescuit;
• Permis conducere, cat. B ;
• Viteza in dactilografiere ;
• Nivel mediu spre avansat de limba engleza;
• Cunostinte de baza SEO si copywriting;
• Blog pe nisa de pescuit constituie un avantaj ;
• Coerenta in exprimare si vocabular.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Incarcare produse noi pe site;
  • Modifica/ corecteaza continutul deja existent;
  • Creaza articole pentru blog;
  • Cerceteaza piata pentru stabilirea cuvintelor cheie relevante;
  • Ajuta la elaborarea strategiilor de marketing;
  • Comunicare Social Media.
Beneficii:
  • Salariu de baza;
  • Laptop;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Cursuri de specializare.

Pescar-Expert - magazin online cu o gama variata de articole pescuit, vanatoare si outdoor. Colaboram cu cei mai importanti furnizori din domeniu.

Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos