OPERATOR INTRODUCERE DATE

International Work Finder 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?
Sa fii o persoana responsabila, organizata si orientata pe detalii;
Sa ai atentie distributiva;
Sa ai dexteritate si indemanare;
Sa ai cunostinte operare PC: utilizarea Word, Excel, e-mail;
Sa fii punctual, serios si onest;
Sa ai abilitatea de a lucra in echipa;
Sa iti doresti sa ne dezvoltam impreuna.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Intocmirea documentelor necesare in vederea obtinerii dreptului de munca si de sedere pe teritoriul Romaniei pentru cetatentii non EU, viitori angajati ai clientilor nostri
Verificarea si introducerea cu acuratete a datelor provenite din documente in aplicatia interna
Mentinerea contactului cu departamentele implicate si cu clientii nostri pe tot parcursul obtinerii documentelor
Respectarea termenelor pentru depunerea/obtinerea documentelor necesare, in functie de fiecare caz in parte.

Cu cine vei colabora:
Agențiile de stat, guvernamentale, cabinete notariale și altele, pentru obținerea documentelor necesare;
Agențiile partenere din Asia pe parcursul procesului de aducere a candidaților în țară;
Departamentele interne implicate în procesul de obținere a documentelor necesare.

Beneficii:
Pachet de beneficii motivant, în acord cu nivelul responsabilităților și cu atingerea obiectivelor;
Informațiile și toate resursele necesare pentru îndeplinirea obiectivelor;
Un mediu dinamic și provocări constante;
Un domeniu inovativ, cu un potențial uriaș de creștere în piață;
Tichete de masă;
Abonament servicii medicale.

Din dragoste pentru oameni și din dorința de a ajuta companiile românești, International Work Finder rezolvă nevoia de forță de muncă necalificată și calificată cu care România se confruntă în urma exodului angajaților din ultimii ani.

Echipa noastră este formată din profesioniști cu o bogată experiență în identificarea omului potrivit la locul potrivit. În acest context, International Work Finder reprezintă o oportunitate pentru toate acele companii românești care își doresc angajați loiali, educați într-un sistem care respectă omul și meseria sa – sistemul de educație asiatic.

Recrutăm resurse umane din Nepal, India, Vietnam, Sri Lanka și alte piețe emergente în următoarele domenii de activitate: construcții, HORECA, agricultură, producție, curățenie, menaj, FMCJ, SPA, grădinărit, îngrijire.

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.