OPERATOR INTRODUCERE DATE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca cerintele de mai jos nu-ti sunt straine:
- persoana atenta la detalii, cu mare capacitate de concentrare;
- capacitate de acumulare rapida a informatiilor;
- capacitate de invatare rapida a aplicatiilor;
- respectarea termenelor limita si a sarcinilor primite;
- cunostinte de operare PC ( Word, Excel);
- studii medii,

Te asteptam in echipa Mobilier1!

Descrierea jobului

Activitatea ta va consta in:
- receptionare facturilor trimise la sediul central de catre colegii din tara;
- analizarea si verificarea facturilor;
- introducerea datelor in aplicatia interna a companiei;
- realizarea si transmiterea rapoartelor lunare.

Bineinteles, aceasta va fi recompensata corespunzator, astfel:
- vei lucra intr-un mediu stabil, placut;
- vei face parte dintr-o echipa tanara, internationala;
- vei avea un salariu fix lunar motivant;
- vei beneficia de laptop si telefon de serviciu;
- programul de lucru va fi fix, de 8h/ luni-vineri;
- vei beneficia de un abonament lunar pentru servicii medicale.

De 11 ani schimbam modul in care oamenii cumpara mobila in toata europa centrala si de est. Compania a luat nastere in 2008 in Vilnius, Lituania, crescand pas cu pas pana in topul INC5000 fastest growing companies. In Romania suntem prezenti din Iunie 2018, oferind mobilier clientilor, intr-un mod care asigura cel mai mic pret si cel mai comod mod de a face shopping.

Ne mandrim cu cultura noastra corporate casual si friendly, dar si cu valorile noastre. Te asteptam in echipa Mobilier1.

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos