OPERATOR INTRODUCERE DATE

ZIROMA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hei, ma bucur ca esti interesat(a) de jobul pe care il avem de oferit.

Sper ca esti o persoana zambareata, careia ii place sa lucreze cu cifrele si vrei sa iti gasesti jobul in care talentele si munca ta vor fi apreciate din toate punctele de vedere.
Aplica daca:
- esti serios, organizat, punctual, atent
- ai absolvit liceul
- stii sa folosesti foarte bine Excelul
- esti dispus(a) sa inveti

Tipuri de activitati pe care le vei avea de facut:
- sa tii contabilitatea primara
- sa introduci in programul de contabilitate DataLight Enterprise documentele contabile
- sa organizezi si sa verifici toate facturile de la furnizori
- sa participi activ la inventarierea semestriala
- sa tii evidenta cheltuielilor si incasarilor zilnic,

Te rog sa ne scrii in acel email raspunsurile la 3 intrebari:
- Top 3 motive pentru care ar trebui sa te angajam :)

Descrierea jobului

Descrierea Jobului

- atentie la detalii (de la modul in care indosariezi actele, la continutul contractelor si facturilor)
- sa tii evidenta clara a stocurilor (intrarile si iesirile din gestiune)
- sa pregatesti contractele, facturile, avizele si alte documente necesare colegilor si partenerilor
- sa te informezi permanent de modificarile legislative din domeniu

ZIROMA este o companie infiintata in 1995 avand ca principal obiect de activitate productia de porti si garduri din aluminiu sub brandul DAVOS (www.davos-europe.com)
Locatie: Galati zona Metro
Tip job: Full time, 8ore/zi, 5zile/saptamana
Cateva motive pentru a te alatura echipei:
- incercam sa fim o echipa in care fiecare membru se simte bine,
- incercam sa identificam oameni care-si fac jobul cu placere;
- suntem o firma in crestere asa ca poti creste alaturi de noi;
- recompensam eforturile si rezultatele
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos