Operator Introducere Date

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru a face parte din echipa noastra, ai nevoie de:
- Experienta in operare PC
- Atentie la detalii si seriozitate in indeplinirea sarcinilor
- Rapiditate si acuratete in introducerea datelor
- Engleza nivel mediu

Descrierea jobului

Atributiile specifice postului sunt :
-Verificarea si introducerea in sistemul informatic a comenzilor de transport
-Pregatirea documentatiei aferente facturilor emise catre clienti
-Verificarea corectitudinii facturilor de transport primite de la furnizori
- Activitati administrative, arhivare documente.

Oferim in schimb:
- Pachet salarial corelat cu nivelul de performanta,cu posibilitati reale de crestere in functie de evolutie;
- Transport asigurat la locul de munca;
- Alte beneficii in functie de evolutia pe post.

Routier European Transport - companie capital integral romanesc – este unul din jucatorii importanti de pe piata de transport-logistica din Romania. Cu o activitate de peste 15 ani, cifra de afacere de peste 20 mil. Euro pe an si filiale in Europa (Germania, Italia), Routier European Transport ofera servicii personalizate de transport rutier, intermodal, naval si aerian la cele mai inalte standarde de performanta.

Succesul Routier European Transport este bazat pe strategia de dezvoltare continua, adaptarea la dinamica pietei precum si indeplinirea cu success a tuturor angajamentelor asumate.

Performanta Routier European Transport se cladeste in fiecare moment pe dinamismul unei echipe tinere si ambitioase pentru care calitatea muncii si satisfactia clientilor sunt principalii factori motivationali. Colaborarea, asumarea responsabilitatii si orientarea spre rezultat sunt valori ce stau la baza activitatii profesionale.

Publicat 30 sept. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos