Publicat 02 Iun 2017 | Expiră 04 Iul 2017

Operator introducere date magazin on-line

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana responsabila, dinamica, eficienta si iti place sa lucrezi de la calculator, este posibil sa fi unul dintre colegii nostri care ne vor ajuta la dezvoltarea platformei on-line si a afacerii. Avem nevoie de persoane cu viziune care sa adere la visul nostru de a fi cei mai buni in ceea ce facem.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:
- Creare, dezvoltare si administrare baza de date pentru site magazin online;
- Introducere produse in magazin online;
- Cunostinte de limba engleza si Italiana ( reprezinta un avantaj )
- Capacitate de analiza
- Orientare catre obiective
- Atentie la detalii
- Cunostinte avansate Ms- Office
- Fotografiere si video produse ( avantaj )
- Rapiditate si acuratete la dactilografiere

Oferta:
- Salariu motivant pe proiect + bonusuri
- Posibilitate de munca la domiciliu
- Posibilitate de dezvoltare

SC MotoRevolution SRL este firma de distributie de piese de schimb pentru scutere si motociclete care activeaza pe plan local, national si international care intentioneaza sa dezvolte o franciza pe aceasta nisa atat in Romania cat si in alte tari in urmatorii 2 ani.

Expirat
Operator introducere date magazin on-line  -  S.C. MOTOREVOLUTION S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles