Publicat 05 Sep 2018 | Reactualizat 03 Oct 2018 | Expiră 05 Oct 2018

Operator introducere date/ Gestionar statie carburant

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru depozitul din Fundulea, cautam candidati care doresc sa lucreze in industria petroliera:

  • Persoana dimamica cu experienta in gestionarea produselor petroliere si cunostinte de instalatii depozite carburanti;
  • Cunostinte operare PC (pachetul office: Excel, Word, Outlook);
  • Cunostinte aplicatii Gestiune
  • Experienta in domeniu (preferabil 1 an in lucrul cu gestiunea de carburant);
  • Capabil de a-si insusi in scurt timp legislatia in vigoare privind gestiunea, precum si normativele specifice domeniului combustibililor

Descrierea jobului

  • Respecta procedurile si normele interne ale societatii;
  • Raspunde de pastrarea, gestionarea si manipularea obiectelor,marfurilor detinute in gestiune;
  • Intocmeste si introduce in aplicatie, notele de livrare si avizele de insotire a marfii;
  • Elibereaza documentele de expediere a marfii (avize, note, declaratii de conformitate);
  • Urmareste ca livrarea de marfa sa se faca numai pe baza comenzilor transmise de la centru;
  • Informeaza clientii asupra momentului placarii marfii din depozite;
  • Pastreaza evidenta scriptica a obiectelor/marfurilor;
  • Intocmeste si tine evidenta operativa a stocurilor;
  • Urmareste respectarea programului de livrari

Din 2001 oferim solutii personalizate partenerilor nostri: firme de transport, constructii, fermieri, agricultori sau orice alt tip de afacere. Am reusit asta pentru ca, pe langa statutul de client, pentru noi, fiecare companie care apeleaza la serviciile si solutiile noastre devine partener. Impreuna am gasit de fiecare data solutii adaptate fiecarui tip de afacere, pentru a optimiza resursele si pentru a controla consumul. Nu ne-am limitat nicio clipa la solutia cerere-oferta, ci am creat servicii integrate si moderne pentru solutii clare si sustenabile.

Portofoliul OSCAR include in principal furnizarea de motorină prin utilizarea unor canale de distribuție variate: vanzare en-gross, stații de incintă OSCAR DIESELpoint si carduri de carburant OSCAR, completate de servicii integrate personalizate pe specificul fiecărei industrii și fiecărui client în parte. De-a lungul timpului am completat portofoliul cu benzină, bitum și lubrifianți.

Expirat
Operator introducere date/ Gestionar statie carburant  -  SC OSCAR DOWNSTREAM SRL