Operator în Relația cu Clienții - Magazin de Sănătate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2200 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ești candidatul ideal dacă:

• Ai bune abilități dе ascultare și comunicare;
• Ai minim studii liceale (studiile universitare finalizate reprezintă un avantaj);
• Ai foarte bune abilităţi de vânzare şi negociere;
• Lucrezi bine în echipă;
• Te implici real în rezolvarea problemelor ridicate de clienţi;
• Deții bune cunoștințe dе lucru cu calculatorul (MS Office);
• Daca ai cunoştinţe despre suplimente alimentare, constituie un real avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

• Asigură comunicarea cu clienţii prin toate mijloacele de comunicare disponibile (apeluri, e-mail, facebook), tratând cu profesionalism toate solicitările, identificând nevoile clienților;
• Furnizează informaţii generale (tarife, informații despre produs, recomandări, etc.) pentru rezolvarea solicitării clientului;
• Înregistrează solicitările clienților și le procesează în conformitate cu instrucțiunile de lucru specifice;
• Furnizează solicitanților date corecte și complete.

BENEFICII:

• Salariu se negociaza la fața locului în funcție de experientă;
• Mediu de lucru placut si dinamic;
• Decontare transport;
• Program de lucru 8 ore, 5 zile/săptămână de la 09:00 - 17:00.

Locație activitate:
Arad, Micalaca, lângă Altex, Vasile Boneu nr.1

Dacă pe tine te căutam, dă-ne un semn! De-abia așteptăm să te întâlnim!

Suntem o echipă tânără, perseverentă, creativă, pasionați de munca în care profesăm și nu ne dăm bătuți în fața obstacolelor care apar. Ne place să fim deschiși, prietenoși, binevoitori, iar transparența ne înconjoară.

Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 13 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos