de ani Fără Frică...

Publicat 01 Nov 2019 | Reactualizat 29 Nov 2019 | Expiră 02 Dec 2019

OPERATOR IN PRODUCTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

  • se lucreaza in 3 schimburi, respectiv 4 echipe
  • orele de noapte intre 23.00 si 07.00 sunt platite cu spor de noapte de 25%
  • pentru orele lucrate in wekeend este prevazut un spor de wekeend in valoare de 300 lei brut
  • orele suplimentare se platesc cu 200%

Responsabilitati
  • Exploatarea optima a echipamentelor si utilajelor pentru desfasurarea in conditii normale a procesului tehnologic
  • Urmareste incadrarea parametrilor cantitativ/calitativ a procesului si a produsului conform specificatiilor prescrise
  • Comunica eficient cu echipa si coordonatorii de schimb,informindu-se reciproc asupra modificarilor , problemelor aparute

Oferim un pachet salarial atractiv
  • salariu de incadrare atractiv
  • bonusuri de performanta platit din prima luna lucrata
  • bonuri de masa de 15 lei
  • posibilitate de dezvoltare profesionala
  • siguranta locului de munca
  • posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu

Pe linga venitul salarial veti beneficia de o serie de facilitati cu impact financiar, precum:
  • prima de Craciun, prima de Pasti si prima de concediu
  • transport decontat de Companie
  • asigurare medicala de sanatate privata
  • polita asigurare de viata

Dekofilm România este unic producator de folie termocontractibila din PVC din România si tarile limitrofe.

DEKOFILM ROMÂNIA este o firma tânara , membra noua a grupului de firme DECOFILM, care preia si continua traditia si experienta de peste 20 ani ai firmei DECOFILM ITALIA în producerea foliei termocontractibile din PVC marca DECOTERM .

Misiunea DEKOFILM ROMÂNIA este de a oferi produse si servicii de calitate superioara, venind în întâmpinarea solicitarilor clientilor pe o piata dinamica si competitiva.

Prin :

  • Profesionalism
  • Promptitudine
  • Tehnologii competitive
  • Materii prime import UE

Va oferim produse pentru ambalari grupate , având :
  • Transparenta extraordinara
  • Luciu deosebit
  • Rezistenta la rupere
  • Temperaturi joase de termocontractare"

Expirat
OPERATOR IN PRODUCTIE  -  DEKOFILM ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles