Publicat 02 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

Operator Imprimare si Personalizare Textile

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Cunoştinţe operare pe calculator (Corel Draw, Adobe PhotoShop, Adobe Ilustrator etc.)
•Cunoştinţe generale despre producţia publicitară;
•Cunoştinţele operare pe utilaje de productie publicitară;
•Experienta de minimum 1 an intr-un job similar.

Descrierea jobului

- Operare imprimante digitala pe textile
- Pregatirea fiierelor pentru print
- Preluarea comenzilor din sistemul informatic si pregatirea produselor textile pentru imprimat
- Realizarea operatiei de imprimare
- Ambalarea produselor imprimate conform comenzilor
- Transmiterea catre client insotite de documentele specifice de livrare
- Verificarea detaliilor comenzilor impreuna cu clientul unde este nevoie

Infinity Trophy, www.cupe-medalii.ro va ofera cea mai mare si diversificata gama de Trofee si Premii Personalizate din Romania: Trofee, Cupe si Medalii Sportive
Gravura Laser - Print Digital - Productie Publicitara

Expirat
Operator Imprimare si Personalizare Textile  -  INFINITY TROPHY TRADING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles