de ani Fără Frică...

Publicat 01 Iun 2006 | Expiră 02 Iul 2006

Operator Helpdesk

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor
- inregistrarea sesizarilor, a solicitarilor intr-un program specializat
- tratarea clientilor si oferirea informatiilor intr-o maniera profesionista
- acordarea intregului sprijin pentru solutionarea problemelor clientilor

Descrierea jobului

- bune abilitati de comunicare interpersonala
- studii medii sau superioare
- cunostinte de limba engleza, nivel avansat
- cunostinte generale de operare PC

Integrated Services Solutions (ISS) - Facility Services is one of the major players in the Facility Services business with an overall number of 310 000 employees and a geographical expansion in 45 countries scattered along 5 continents.

Forming a multinational group of companies globally driven by core principles and at the same time adapted to local specifics ISS made itself a straight way of steady expansion and diversification in Romania.

ISS is committed to offer each of his members the opportunity of professional development. Global presentation of business and corporate intentions are to be found on www.issworld.com

Expirat
Operator Helpdesk  -  ISS Facility Services SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles