Publicat 13 Nov 2020 | Reactualizat 11 Dec 2020 | Expiră 14 Dec 2020

Operator gestiune / Operator facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca:
• esti o persoana care vrea sa invete si sa se dezvolte in cadrul companiei,
• esti o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva;
• experienta in domeniu, minim 1 an;
• esti atent(a) la detalii;
• cunosti limba romana foarte bine;
• cunosti limba engleza - reprezinta avantaj;
• ai abilitati de operare PC si pachet Microsoft Office (Word, Excel) - obligatoriu
atunci esti ceea ce cautam si te asteptam in echipa Germag.

Descrierea jobului

Imediat dupa descrierea companiei, aveti un mini interviu. Pentru o buna desfasurare a activitatii, va rugam sa raspundeti la intrebarile precizate. Cv-urile fara raspunsuri, nu vor fi selectate. Va multumim!

Ce ar trebui sa faci?

- Introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune (intrari, iesiri, transferuri);
- Emitere avize / facturare;
- Introducerea in programul Saga a facturilor;
- Intocmirea diferitelor rapoarte de analiza;

Iti propunem:

Beneficii:
• Salariul net de: 1800 - 2200 lei (negociabil in functie de performanta);
• 30% discount la orice produs din magazinele Germag;
• Transport gratuit asigurat de firma- activitatea se va desfasura la sediul central al companiei, in Afumati, Jud. Ilfov;
• Conditii de lucru bune si un colectiv tanar, dinamic si antrenant.

Compania GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, dupa existenta sa comerciala in Germania si Olanda, si are ca obiect de activitate importul in Romania al produselor din Germania si al confectiilor scandinave marca Bjornson si distribuirea acestora atat angro cat si en-detail.

GERMAG TREND S.R.L., cu o cifra de afaceri de 13.000.000 lei inregistrata in 2015, cu sediul propriu de 3.000 mp dezvoltat in regie proprie in comuna Ilfov, are deschis in prezent un lant de 12 magazine.

Succesul nostru se bazeaza atat pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda cat mai ales datorita echipei noastre, in numar de peste 100 de persoane, care este formata din profesionisti competenti si dedicati, buni colegi si oameni de valoare.

Expirat
Operator gestiune / Operator facturare  -  SC GERMAG TREND SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles