Publicat 25 Mar 2021 | Reactualizat 08 Apr 2021 | Expiră 24 Apr 2021

OPERATOR FRONT DESK

1 post

Candidatul ideal

Daca esti o persoana implicata, organizata, ordonata, cu o foarte buna atentie distributiva, comunicativa, atenta la detalii si, nu in ultimul rand, esti un foarte bun coleg, ne dorim sa te alaturi echipei noastre.
Experienta ta intr-un job similar poate constitui un avantaj.
Experienta noastra de peste 25 ani in domeniu si investitiile facute pentru a fi o clinica aliniata standardelor internationale, sunt cateva dintre argumentele care ne ajuta să oferim fiecărui pacient care ne trece pragul cea mai frumoasă experiență, dar si care te te pot convinge sa continuam impreuna dezvoltarea pe termen lung.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale sunt:

  • efectuarea programarilor;
  • informarea pacientilor despre: investigatii, preturi, medici, program;
  • informarea pacientilor despre pregatirea investigatiilor/ consultatiilor/ analizelor de laborator pe care urmeaza sa le efectueze;
  • preluarea pacientilor la receptie;
  • prelucrarea datelor si completarea fisei medicale a fiecaruia pacient;
  • incasarea contravalorii investigatiilor/ consultatiilor numerar si POS;
  • preluarea apelurilor primite prin telefon /mail si realizarea programarii pacientului in baza protocolului de programare stabilit;
  • completarea documentelor interne de contabilitate primara (registru de casa, NIR-uri etc.);
  • efectuarea comenzilor de materiale, instrumente necesare etc;
  • mentinerea legaturii cu tertii (laboratoare, furnizori, servicii curierat etc).

Venind langa de noi, te alaturi unei echipe de profesionisti si vei benficia de:
  • salariu motivant;
  • un mediu de lucru placut;
  • stabilitate profesionala si siguranta financiara pe termen lung;
  • prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si de Craciun;
  • consultatii stomatologice gratuite;
  • training de specialitate.

Gandita sa acopere toate nevoile medicale stomatologice ale pacientilor, clinica Smile Dent ofera servicii integrate, de la radiografia dentara pana la cele mai complexe interventii chirurgicale, astfel incat toate etapele unui tratament, precum si investigatiile digitale necesare, sa poata fi realizate intr-un singur loc si sa poata fi monitorizate cu usurinta.

OPERATOR FRONT DESK  -  SMILE DENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles