Publicat 24 Feb 2019 | Reactualizat 26 Mar 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Operator foto ,laborator foto noritsu,

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoscator:
Photoshop
Word
Excel

Comunicativ
Amabil
bune abilitati de comunicare
Atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor, capacitate de a relationa cu usurinta, orientare catre client si usurinta in luare deciziilor;
Abilitati de organizare si planificare;
Respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Preluarea clientului in magazin
Buna comunicare
Fotografiere tip ID
Prelucrare fotografie(photoshop)
Prelucrarea fotografiilor pe laborator(NORITSU)

Societatea DRALEX PHOTO SRL s-a infiintat in anul 2007, avand ca principal obiect de activitate prestarea serviciilor si efectuarea operatiunilor specifice domeniului FOTO/VIDEO

Expirat
Operator foto ,laborator foto noritsu,  -  DRALEX PHOTO S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles