Operator for ICO deliveries - autorizatie ISCIR

CONTITECH ROMANIA SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-Liceu/ Scoala Profesionala
-Experienta in zona de warehouse
-Certificare ISCIR
-SAP WM - de bază
-Cunostinte MS Office
-Excelente abilitati organizatorice si de rezolvare a problemelor
-Abilități de comunicare

Descrierea jobului

-Ridicare bunurile finisate (AOE, AAM, IND) și semifinisate de pe rafturi, acestea vor fi trimise la Hanovra.
-Verificarea stocurilor.
-Gestionare reclamatii din productie.
-Calcularea volumului camionului luând în considerare și cadrele metalice, matrițele și retururile (Ruecklauf).
-Pastrarea legaturii cu clientul.
-Crearea de documente de livrare pentru mărfurile trimise catre Hanovra (Lista de ambalare, Proforma etc) și trimiterea informatiilor catre Germania prin e-mail.
-Înlocuirea operatorului AOE în timp ce lipsește, ținând cont de timpul disponibil și în funcție de sarcina dată de supervizorul direct.
-Participarea activa la întreținerea curățeniei în zona depozitului și la inventarele regulate.

Oferim:
Salariul al 13-lea – plătit 1 dată/ an, în luna decembrie, proporțional cu perioada lucrată în companie.
Tichete de masă cu valoarea de 30 lei/ tichet.
Prime de producție (calitate și cantitate).
Primă de performanță – plătită lunar și acordată după primele 4 luni în companie.
Spor de noapte (25%) și de weekend (50%).
Bonus recomandare - dacă angajăm persoane recomandate de către dvs, primiți o anumită sumă de bani în funcție de post.
Prime pentru idei de îmbunătățire – în funcție de ideea propusă, veți fi răsplătit cu un anumit bonus.
Zile libere extra în conformitate cu procedurile interne – dacă au loc anumite evenimente fericite (căsătorie, naștere copil) sau mai puțin fericite (deces) în viața dvs.
Celebrăm creșterea familiei – dacă deveniți părinte, primiți o primă conformă cu reglementările interne.
Reduceri la diverși parteneri – 7card, anvelope, restaurante, grădiniție ș.a.
Transport asigurat din orașul Timișoara și zonele limitrofe.

The ContiTech division develops, manufactures and markets environmentally friendly, multi-material smart industrial and service solutions that make mining, railway engineering, the automotive industry and other important industries safer and more convenient.

Publicat 14 Nov. 2022 Reactualizat 12 Dec. 2022 Expiră 14 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.