Operator finisari Colorama

ROXER GRUP SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este persoana care are:
– experienta pe utilaje de print sau finisare: echipamente de print digital normal si large format, echipamente de print UV, echipamente de taiat si finisat hartii si cartoane, brosator, infoliator, echipamente pentru personalizat obiecte si tricouri prin termotransfer;
- indemanare practica la finisari tipografice;
- cunostinte de operare calculator suitele Adobe, Corel, Office;
- cunostinte despre tehnologii de tiparire;
- abilitati de comunicare, de a lucra in echipa si rabdare, atitudine pozitiva;
- dorința si capacitatea de invatare rapida a informatiilor despre produse, procesele de productie si serviciile oferite de companie;
– rezistenta la lucru sub presiune, capacitate de gestionare a volumelor periodice mari de comenzi;
- persoana dinamica, saritoare, activa;
- capacitatea de a lua decizii importante intr-un timp scurt;
- problem solver;
- absolvent studii medii/superioare;

Descrierea jobului

- executa operatiuni specifice finisarilor tipografice: taiere la format, infoliere, copertare, legare cu termoclei, capsare, biguire, spiralare;
- utilizeaza si intretine echipamentele de print digital si de finisare tipografica pe care urmeaza sa execute operatii specifice;
- executa operatii specifice DTP
- comanda/manipulaza stocuri de materii prime si produse finite;

Te vei bucura de:
-mediu dinamic de lucru placut, intr-o echipa creativa, activa si ambitioasa;
-salariu negociat platit la timp, mereu adaptat expertizei tale si bonusuri in functie de performanta, tichete de masa pentru fiecare zi lucrata, decontarea transportului la si de la locul de munca, abonament de sanatate la o clinica privata;

Roxer Grup este o societate pe actiuni, cu o prezenta in piata de peste 25 de ani. Seriozitatea, grija fata de clienti si fata de angajati, ne-au ajutat sa crestem si sa ne dezvoltam in permanenta.
Avem mai multe linii de business (vanzari, inchirieri si service echipamente xerox, inchirieri imobile, restaurant si catering, productie print si casa de editura, spalatorie auto), toate integrate in societate.
Pentru mai multe detalii privind activitatea noastra gasiti pe site-urile: www.roxer.ro, www.zebracateringcluj.ro, www.colorama.ro.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos