Publicat 27 Ian 2017 | Reactualizat 27 Feb 2017 | Expiră 28 Feb 2017

Operator facturi si stocuri

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare absolvite (constituie avantaj studii in domeniul economic)
Experienta in domeniul retail (sport/fashion) este un plus
Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)
Excel nivel avansat – eliminatoriu
Bune cunostinte in utilizarea calculatorului si rapiditate de operare
Experienta minim 3 ani pe un post similar

Descrierea jobului

Verificarea documentelor care insotesc marfa
Inregistrarea facturilor de marfa de la furnizorii externi in baza de date Atlantis
Creearea si gestionarea codurilor de marfa
Verificarea, inregistrarea si alocarea costurilor aferente in costul marfii
Emiterea Nir-urilor (nota intrare –receptie marfa)
Verificarea diferentelor obtinute la receptiile de marfa
Relationarea cu depozitele si departamentele de retail in vederea comunicarii intrarilor de marfa
Mentinerea relatiei cu furnizorii, gestionarea documentelor de import
Elaborarea de rapoarte periodice la cerere.

OFERTA:
Salariu fix, tichete de masa, program full-time
Reducere la produsele comercializate

FF Group Romania (fosta Elmec Romania) este unul dintre jucatorii cei mai importanti din industria locala de fashion si sport retail care comercializeaza branduri precum Nike, Converse, UGG Australia, Juicy Couture, Calvin Klein Jeans, Armani Jeans, Scotch&Soda, Napapijri, G-Star Raw, Franklin&Marshall prin intermediul cunoscutelor magazine Collective, Nike, Kix, Folli Follie si Calvin Klein Jeans.

Dezvoltandu-se constant, Echipa noastră se află in căutare de profesionişti. Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău, insoţit de o fotografie recenta, la:

FF Group Romania, Departamentul Resurse Umane

Şos. Progresului nr. 134-138, sector 5, Bucureşti

E-mail: recruitment@ffgroup.ro

www.ffgroup.ro

Expirat
Operator facturi si stocuri  -  FF GROUP ROMANIA (fosta Elmec Romania)