Publicat 23 Feb 2017 | Reactualizat 26 Mar 2017 | Expiră 27 Mar 2017

OPERATOR FACTURARE

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de organizare si comunicare;
Capacitatea de a lucra intr-o echipa;
Ambitie, capacitate de automotivare;
Gandire logica, structurata, usurinta de a invata noi cunostinte;
Atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

Orientare spre clienti. Identificare usoara a nevoilor si cererilor clientilor;
Cunostinte Microsoft Office (word, excel);
Se accepta si persoane fara experienta, cu studii superioare finalizate;
Beneficii:
Posibilitati de promovare;
Posibilitatea de a participa la traininguri de specialitate;
Beneficii pentru tine si familia ta: prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, teambuildinguri si petreceri pentru angajati;
Va oferim posibilitatea de a va desfasura activitatea intr-un mediu profesional modern alaturi de o echipa tanara si dinamica;
Telefon de serviciu;
Transport asigurat;

Descrierea companiei

SC DNS BIROTICA SRL
Firma de birotica-papetarie.
Adresa: str. Pogoanelor, nr. 147, sector 4, Bucuresti.
Program de lucru: Luni-Vineri 07:30 - 16:30.
Pentru mai multe informatii puteti accesa site-ul nostru www.dnsbirotica.ro

Expirat
OPERATOR FACTURARE  -  SC DNS BIROTICA SRL