Operator facturare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Experienta in domeniu: 3 ani;
- Cunostinte operare PC (Office – Word si Excel);
- Cunostinte operare program de contabilitate – WinMentor – reprezinta un avantaj;
- Atentie la detalii, capacitate de analiza;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Vei emite facturi clienti conform comenzilor primite;
- Vei emite avize si chitante;
- Vei face activitate de arhivare a documentelor contabile;
- Activitatea se desfasoara la punctul de lucru din Jilava.

Ce iti oferim noi:
- Pachet salarial atractiv: salariu motivant, bonuri de masa;
- Abonament - pachet servicii medicale intr-o retea privata de sanatate;
- Posibilitatea de dezvoltare si promovare.

Tchibo Coffee Service ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei pentru OOH (Ho.Re.Ca, Vending, Office).

www.tchibo-coffee.com

Publicat 28 iun. 2022 Reactualizat 26 iul. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos