Operator facturare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

OPERATOR FACTURARE:
Persoana disciplinata, ordonata, punctuala, energica, spirit organizatoric, bun simt, amabilitate, adaptabila, comunicativa, capacitate de invatare si asimilare pe termen lung.
Cunostinte solide de operare PC: MS Office - Word si Excel), programe de contabilitate.
Studii medii sau superioare.
Experienta in contabilitate primara si/sau program de gestiune sau experienta de minim 2 ani pe un post similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Emitere/operare facturi
- Preia si proceseaza comenzile emise de reprezentantii de vanzare.
- Intocmeste facturi si alte documente specifice iesire din depozit din programul de contabilitate
- inregistrare chitante, inregistrare marfa de la furnizori, intocmirea computerizata si manuala a facturilor/bonurilor fiscale pe baza comenzilor trimise de reprezentantiii de vanzare.
- intocmirea si verificarea altor documente fiscale
- contabilitate primara

Companie nationala, importatoare si distribuitoare de consumabile si aparatura stomatologica sau tehnica dentara.
Publicat 26 ian. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos