Operator Facturare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Abilitati bune de organizare, planificare si lucru in echipa
- Orientat spre invatare
- Atentie concentrata si distributiva
- Spirit organizatoric, rezistent la munca de rutina
- Persoana punctuala, serioasa, responsabila
- Prezenta agreabila
- Spirit de observaţie, dinamism, gândire comercială, eficienţă, initiativa
- Orientare catre client.

Descrierea jobului

ATRIBUTII:
- Introduce in softul informatic informatiile despre client si comenzile primite;
- Emite facturi utilizand sistemul informatic, conform dispozitiilor de livrare de la gestionari si ofertelor de pret de la directori de produs, respectand legislatia in vigoare;
- Emite documente de corectie facturi- storno pentru diferentele inregistrate la receptia marfii respectand cerintele superiorilor;
- Respecta procedurile de operare si procedurile cu privire la circuitul documentelor cu regim special;
- Arhiveaza si tine evidenta documentelor operate;
- Emite rapoarte cu privire la activitatea desfasurata;
- Asigura suport pentru echipa de vanzari, depozit.

Companie Romana- Germana, Importator /Distribuitor la nivel national, lider pe piata de produse parafarmaceutice angajeaza Operator Facturare pentru punctul de lucru din Craiova

Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos