Publicat 01 Sep 2020 | Reactualizat 01 Oct 2020 | Expiră 02 Oct 2020

Operator facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Seriozitate
- Atentie la detalii
- studii medii sau superioare
- rezistenta la munca repetitiva
- comunicare eficienta; lucru in echipa
- rezistenta la stres
- viteza de operare

Descrierea jobului

Activitate specifica domeniului vending (vanzarea automata a produselor prin intermediul distribuitoarelor automate de bauturi calde si reci):
- intocmeste facturi/avize, emite chitante si incaseaza sumele de la client/agent (se lucreaza cu un program de gestiune -Nexus)
- introduce date in tabele excel predefinite (cunostinte excel)
- intocmeste contracte
- primeste sesizarile telefonice si le distribuie pe departamente

Se ofera salariu atractiv si mediu de lucru placut. Cafeaua este din partea noastra!

RomEuro Service SRL - distribuitor in zona N-E a renumitor marci de distribuitoare automate pentru bauturi calde (SAECO, NECTA, BIANCHI, RHEEA VENDORS), consumabile pentru acestea (Cafea, lapte, ciocolata, ceai, pahare, palete, etc.), asigura service si piese de schimb, distribuie ecipamente frigorifice alimentare si echipamente de gastronomie. Experienta celor 21 ani de activitate a facut ca in acest moment sa fim leaderi in domeniile mentionate mai sus si de aceea suntem in continua dezvoltare completand permanent atat echipa de vanzari cat si cea de service.

Expirat
Operator facturare  -  SC ROMEURO SERVICE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles