Publicat 27 Aug 2019 | Reactualizat 24 Sep 2019 | Expiră 27 Sep 2019

Operator Facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Atitudine pozitiva
- Capacitate de autoorganizare si punctualitate
- Rezistenta la stres si efort
- Cunostinte bune de operare PC si a pachetului MS Office
- Studii medii sau superioare
- Reprezinta un avantaj cunoasterea matrialelor de constructii
- Cunostinte de contabilitate primara,operare PC;
- Capacitate de analiza si sinteza,spirit de observatie,atentie,persoana ordonata.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Intocmirea documentelor (facturi, avize de insotire, procese verbale, etc.)
- Emiterea facturilor pe baza comenzilor.
- Incaseaza numerarul si primeste documentele de plata.
- Operare registrul de casa
- Operare nir-uri
- Program de lucru flexibil in schimburi dimineata / dupa amiaza

BENEFICII:
- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si dinamice.
- Pachet salarial atractiv, tichete de masa.
- Deplasarea/Transportul la locul de munca este asigurat de companie

Lider Servicii SRL, cu sediul în Suceava, este o companie cu capital integral românesc, înfiinţată în anul 2003. Perspectiva înfiinţării acestei societăţi comerciale a fost dezvoltarea vânzărilor pe întreg teritoriul României a materialelor pentru construcţii de ultimă generaţie.

Datorită experienţei dobândite, Lider Servicii se implică trei ani mai târziu în producţia materialelor de construcţii. Astfel, în prezent, compania noastră produce o gamă largă de accesorii pentru sisteme de gips-carton şi termosisteme. Pe lângă materialele de construcţii pe care le produce, Lider Servicii oferă soluţii complete şi în domeniul amenajărilor interioare, al termo şi hidroizolaţiilor, precum şi al învelitorilor pentru acoperiş.

Expirat
Operator Facturare  -  Lider Servicii S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles