de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

OPERATOR FACTURARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate;
- experienta intr-un post similar constituie avantaj;
- limba engleza (nivel mediu);
- cunostinte solide operare Microsoft Office(Word,Excel);
- abilitati foarte bune de planificare, atentie la detalii, atitudine pozitiva si proactiva;
- persoana responsabila, sociabila, comunicativa, cu capacitate de planificare si organizare, orientata spre atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

- realizarea comenzilor si facturilor pe baza formularelor de comanda primite pentru diferite categorii de clienti ai companiei;
- realizarea comenzilor si avizelor pentru materiale promotionale;
- evidenta promotiilor acordate specificate in formularul de comanda pentru diferite categorii de clienti;
- verificarea stocurilor in sistem;
- indosarierea facturilor si a avizelor de expeditie;
- indosarierea formularelor de comenzi introduse.

Starting with 2015, RIO BUCOVINA, one of the largest producers which activates on Romanian market of mineral waters since 2006, became a subsidiary of Maspex Wadowice Group from Poland. Romania represents the second largest market after Poland, both in terms of fiscal value and investments made, but also of purchasing power. Maspex Wadowice Group has entered on Romanian market in 1996, and in present is one of the largest polish investors from Romania. Maspex is a front runner with products like: Tedi, Tymbark nectars and fruit juices, La Festa hot chocolate and cappuccino, Ekland instant tea, Coffeeta coffee creamer, Salatini crackers and brezels and now with natural mineral water. Rio Bucovina owns a share of 14% on flat natural mineral water, this is the largest segment of the total market of bottled mineral water. Rio Bucovina is an important player on FMCG market, is in top three manufacturers and distributors of natural mineral water. http://www.rio-bucovina.ro/

Expirat
OPERATOR FACTURARE  -  RIO BUCOVINA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles