Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Operator Facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate, avantaj profil economic
Experienta de lucru in facturare de minim 3 luni;
Persoană responsabilă, organizată, dispusă să învețe procedurile de lucru specifice firmei, capabilă să își organizeze activitatea zilnică în funcție de prioritate;
Bune cunoștințe de operare PC;
Experienta in lucru pe programele de facturare WinMentor prezinta un avantaj
Bune abilități de relaționare și comunicare;
Rezistență la stres;
Lucru în echipă;
Seriozitate și corectitudine.

Descrierea jobului

Operare Excel pentru raportari din WinMentor Enterprise (extragere si prelucrare rapoarte)
Facturare in program de gestiune- avantaj WinMentor Enterprise
Intocmire documente necesare expedierii comenzilor prin curier- AWB-uri si borderouri curierat
Urmarirea zilnica a expedierilor prin curier si gestionarea documentelor de transport
Intocmire scadentare si comunicare catre clienti a soldurilor scadente
Urmarire si planificare incasari de la clienti
Transmitere oferte comerciale catre clienti si preluarea comenzilor de la clienti;
Întocmirea diferitelor rapoarte cerute de conducerea firmei;
Menținerea relațiilor cu clienții, preluarea apelurilor telefonice, emiterea facturilor;
Informează şeful ierarhic cu privire la activitatea proprie;
Indeplineşte orice alte sarcini transmise de către seful direct în legătură cu activitatea specifică compartimentului din care face parte;
Dezvoltă un mediu de lucru care să conducă la o muncă eficientă.

Beneficii:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Salariul motivant
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără, în plină dezvoltare profesională.

Compania ofera consultanta in domeniul marketingului farmaceutic si in resurse umane.

Expirat
Operator Facturare  -  GTS SOLUTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles