Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Operator Facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniu minim 1 an;
Studii medii / superioare in domeniu;
Cunostinte de operare PC;
Abilitati de comunicare si organizare;
Entuziasm, perseverenta si capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

CUNOSTIINTE CALCULATOR:OFFICE, EMAIL

Parte integranta a retelei nationale de concesionari AutoItalia Group si unic distribuitor autorizat al marcii Fiat, Alfa Romeo in judetul Vrancea, AutoTivoli, inaugurat in anul 2009, pune la dispozitia clientilor sai o intreaga gama de servicii de consiliere, vanzare si postvanzare la standarde de calitate impuse atat de producator cat si de importator. Din primavara anului 2012 Auto Tivoli devine si distribuitor autorizat al marcii Peugeot.

Expirat
Operator Facturare  -  S.C. Auto Tivoli S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles