Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Operator facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg (sau colega) care sa ne incante cu urmatoarele calitati si aptitudini:

– dornic de rezultate si crestere profesionala
– serios, punctual si cu initiativa
– sa se exprime corect in limba romana atat verbal, cat si in scris;
- sa aiba experienta cu programe de facturare si customer service

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?

- preluarea comenzilor trimise pe site sau prin e-mail de clienti, confirmarea acestora si transmiterea lor in depozit,
- creare documente de expeditie.
– raspuns prin mail sau telefon la intrebarile clientilor
- emitere facturi, avize si awb-uri pentru comenzi

- Se ofera salariu atractiv, transport asigurat de la metrou, training, alte beneficii

Sediul firmei este in Bucurestii Noi, Str Nades 3A (statia de metrou Straulesti)

Arco Expert, este unul dintre principalii importatori si distribuitori profesionisti de accesorii pentru telefoane mobile si tablete din Romania, cu experienta de peste 17 ani, fiind lideri de piata in acest domeniu in Romania.

Expirat
Operator facturare  -  ARCO EXPERT SRL