Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

OPERATOR FACTURARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Persoană proactivă, adaptabilă, cu bune abilități de comunicare și atenție distributivă;
• Asimilează și aplică noile informații referitoare la post, într-o manieră promptă;
• Posedă cunoștințe temeinice de calculator, viteză mare de operare;
• Caută toată informația relevantă pentru rezolvarea problemelor;
• Își îndeplinește corect sarcinile, cu respectarea termenelor.

Descrierea jobului

  • Efectuează operațiuni de intrare în stoc a mărfii în sistemul informatic utilizat, în baza documentelor de intrare, emite NIR-ul și semnalează eventualele neconcordanțe;
  • Prelucrează în timp util comenzile de vânzare primite, emite avize de expediție/ facturi fiscale pentru mărfurile ce părăsesc depozitul, în condițiile prevăzute de lege;
  • Efectuează transferurile de marfă între gestiuni pentru punctele de lucru ale societății;
  • Păstrează evidența facturilor de vânzare, a avizelor de însoțire, a proceselor verbale de retur și a NIR-urilor emise, cu semnăturile de predare/ primire la zi;
  • Sesizează/rezolvă problemele legate de softul de gestiune;
  • Comunică cu personalul depozitului astfel încât comenzile către clienți să fie onorate cât mai rapid;
  • Respectă legislația în vigoare privitoare la gestiunea stocurilor;
  • Se asigură transport pentru angajații din București.

Perseverența, pasiunea și dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 20 de ani și care, alături de principiile pe care ne-am angajat să le respectam încă de la înființare, în 1995 - CALITATE, ECHIPĂ, DEZVOLTARE – ne-au transformat în cel mai dinamic producător român din aria medicală: producător de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare și dermatocosmetice.

În activitatea noastră suntem mereu inspirați de pacienți pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem întotdeauna preț pe inovație și cercetare, având o echipă formată din specialiști în farmacie, medicină, biochimie și bioinginerie medicală. Împreună am creat, dezvoltat și produs peste 100 de produse care acoperă 15 arii terapeutice.

Iar povestea noastră nu are sfarșit. Pentru că viitorul ne va ține permanent conectați la ultimele tendințe din domeniul farmaceutic și medical pentru a oferi pacienților noștri cele mai bune soluții terapeutice.

Expirat
OPERATOR FACTURARE  -  FITERMAN DISTRIBUTION - depozit OTOPENI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles