de ani Fără Frică...

Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 09 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

OPERATOR FACTURARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios, meticulos, responsabil, f bune cunostinte de operare PC, experienta in vanzari, comert online, import.

Descrierea jobului

Preluare comenzi telefonic si on-line, facturare, evidente stoc, documente banca, casa, vama, import, evidenta plati clienti, intocmire comenzi furnizori, mici evidente extracontabile. Cunostintele Microsoft Excel. Cunostinte facturare Ciel, Saga sau alt program constituie un plus. Va acorda ajutor la receptia si pregatirea de livrare/expeditie a marfurilor.

Importator/ distribuitor echipamente electronice de securitate.

Expirat
OPERATOR FACTURARE  -  NET TRADING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles