Publicat 13 Feb 2018 | Reactualizat 24 Feb 2018 | Expiră 15 Mar 2018

Operator facturare

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

- Experienta pe posturi similare minim 1 an.
- Experienta operare PC.
- Cunostinte Microsoft Office.
- Studii medii sau superioare.
- Persoana responsabila, comunicativa, organizata, capabila pentru lucru in echipa.
- Rezistenta la stres.
- Disponibilitate la program prelungit.

Descrierea jobului

- Preluarea si prelucrarea comenzilor de la departamentul de vanzari si clienti.
- Facturare.
- Intocmirea, verificarea si actualizarea cataloagelor cu ofertele de pret.
- Transmiterea pe fax, a ofertelor de pret in colaborare cu departamentul de vanzari si pregatirea acestor oferte pentru agentii de vanzari.
- Informarea clientilor cu modificarile de pret si noutatile din oferta.
- Contabilitate primara.
- Alte atributiuni, conform dispozitiilor conducerii.
- Activitati de protocol.

Descrierea companiei

Ipercomp Exim SRL
Import si distributie piese si accesorii auto
www.ipercomp.ro.

Operator facturare  -  S.C IPERCOMP EXIM SRL