Operator Facturare (Transport/Logistica)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam Operator Facturare (Transport/Logistica) cu locatie Chiajna, jud. Ilfov!
  • Studii medii/superioare;
  • Cunostinte PC : Word, Excel , PowerPoint, Outlook, Internet;
  • Persoana organizata, meticuloasa, sociabila, serioasa;
  • De preferat experienta in domeniul transporturilor ( intr o casa de expeditie, firma de transport s au distributie);
  • Capacitatea de a comunica diplomat/ politicos;
  • Cunostinte de limba engleza ( vorbit, scris Avansat).

Descrierea jobului

  • Printarea din sistem a facturilor;
  • Sortarea si imperecherea facturilor;
  • Transmiterea facturilor catre departamentul superior;
  • Elaborarea situatiilor solicitate de seful superior;
  • Capacitate buna de comunicare si relationare;
  • Oferire suport catre clienti;
  • Transmitere documentelor prin Curierat sau Posta;
  • Arhivarea documentelor;
  • Sa tina evidenta valabilitatilor actelor.

FAS PARK MS este o companie cu experienta care se afla in plina dezvoltare bazandu-ne pe profesionalismul personalului cat si pe o echipa dinamica.

Momentan ne-am specializat pe transportul intern si international de marfa, avand in plan in viitorul apropiat dezvoltarea portofoliului de clienti si colaboratori, cat si dezvoltarea unui department de logistica, avantajandu-ne spatiile si depozitele proprii. Va punem la dispozitie camioane de ultima generatie cu grad redus de poluare, oferind preturi competitive in raport cu o calitate ridicata si servicii bazate pe nevoile fiecarui client.

Angajatii nostri sunt bine pregatiti pentru orice situatie si sunt dornici sa va demonstreze ca alegerea dumneavoastra de a lucra cu noi este cea mai buna.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 5 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos