Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

OPERATOR FACTURARE SI ADMINISTARE SITE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana organizata, energica, orientata catre client
- Să fie dispusă să învețe – în firmă învățăm și ne dezvoltăm continuu!
- Să îi placă să muncească
- Să fie organizată si atenta la detalii
- Abilitati bune de comunicare
- Capacitatea de a mentine disciplina si ordine la locul de munca.

Reprezinta un avantaj:
- Experienta cu platforma Prestashop
- Experienta in folosirea programului de facturare Saga

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- Administrarea și confirmarea (pe e-mail sau telefonic) comenzilor plasate în cadrul magazinului online
- Pregătirea coletelor pentru expediție
- Emiterea facturilor de iesire - PROGRAM FACTURARE SAGA
- Emiterea AWB-urilor în baza comenzilor primite
- Preluare/ receptie/ gestionare/aranjarea produselor si stocurilor companiei
- Efectuare retururi
- Preluarea și rezolvarea situațiilor în care apar neconformități (reclamatii, retururi produse)
- Va gestiona continutul website-ului companiei www.oteros.ro (adaugare produse site, descriere produse, adaugare poze) - PLATFORMA PRESTASHOP
- Administrare pagina de Facebook si cont de Instagram

Beneficii
Sediul central - soseaua Viilor nr 14, Sector 5, Bucuresti
Program de lucru - 8 ore (8-17, o ora pauza de masa inclusa)
Salariu fix
Laptop, telefon firma

Pasiunea pentru incaltaminte, mai ales in cazul femeilor, ne-a facut sa deschidem acest magazin online, un loc unde orice femeie isi poate gasi modelul potrivit. Magazinul online Oteros ofera doamnelor, de orice varsta, colectii indraznete care sa puna in valoarea, cel mai important aspect pentru o dama, feminitatea.

Expirat
OPERATOR FACTURARE SI ADMINISTARE SITE  -  Oteros Fashion Store S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles