Publicat 26 Oct 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 25 Nov 2018

OPERATOR FACTURARE-SECRETARIAT

1 post

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare;
Cunostinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office si Outlook;
Capacitate de concentrare pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp si respectarea termenelor limita;
Atentie la detalii, usurinta de a invata noi cunostinte;
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Resposabilitati:
Intocmirea facturilor si avizelor, pe baza comenzilor primite de la clienti;
Utilizarea programului de facturare- WinMentor;
Preluarea şi redirectionarea apelurilor telefonice;

Primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei, prin posta, curier, fax, e-mail in interiorul organizatiei;
Transmiterea documentelor prin curierat, poștă;
Arhivarea documentelor primare;
Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele;
Stabilirea necesarului de consumabile, produse protocol pentru personalul companiei si comandarea acestora.

Beneficii:
Transport asigurat din zona locuintei si pana la serviciu;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, team buildinguri si petreceri pentru angajati de 2 ori pe an;
Telefon de serviciu;
Posibilitati de promovare;
Oportunitatea de a lucra intr-o companie tanara si in continua dezvoltare;
Asigurarea postului, in cazul reluarii activitatii, dupa perioada post natala.

Societatea Comerciala DNS BIROTICA SRL, este o societate cu capital privat romanesc infiintata in anul 2004, avand ca obiect principal de activitate comertul cu produse de papetarie, birotica, hartie copiator, consumabile pentru imprimante, tipizate, produse de curatenie, servicii de tipografie.

Suntem lideri de piata cu peste 65% din licitatiile publice in SEAP si suntem dornici sa ne consolidam pozitia pe acest segment. Atuul nostru principal il constituie pretul cel mai scazut intrucat suntem producatori si importatori directi din: China, Polonia, Germania, Olanda si Rusia. Cu un numar de 60 de angajati, producem tipizate si o parte din produsele de birotica. Distribuim in toata tara catre revanzatori si clientii finali: produse de birotica - papetarie, produse de curatenie, cartuse si tonere, rechizite de birou, tipizate, produse de mobilier. Am incheiat anul 2017 cu o cifra de afaceri de peste 7 mil euro + TVA.

Firma noastra are sediul social pe str. Pogoanele, nr.147, sector 4, Bucuresti si 2 puncte de lucru.

Oferim transport catre locul de munca.

Program de lucru: Luni-Vineri 07:30 - 16:30.

Ne gasiti si pe site: http://dnsbirotica.ro sau facebook: https://m.facebook.com/DNS-Birotica-379004209193431

OPERATOR FACTURARE-SECRETARIAT  -  SC DNS BIROTICA SRL