Publicat 13 Iul 2019 | Reactualizat 12 Aug 2019 | Expiră 13 Aug 2019

OPERATOR FACTURARE / RECEPTIE MARFA / GESTIUNE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne-ar fi de ajutor daca ti-ai insusit deja majoritatea calitatilor enumerate mai jos :

- respect fata de locul de munca si angajator
- initiativa, orientat spre rezultate si atingerea obietivelor propuse
- abilitati de comunicare si spirit de echipa
- cunostinte bune de operare PC
- cunostinte Microsoft Word si Excel - nivel mediu
- inclinatie spre eficientizarea activitatii
- un pic de simt al umorului, n-ar strica :)
- cunoasterea limbii Engleze constituie AVANTAJ.

Atentie! Cine nu raspunde la mini interviul online va pierde din start sansa selectiei.

Descrierea jobului

Responsabilitati OPERATOR FACTURARE / RECEPTIE MARFA / GESTIUNE:

- intocmirea facturilor pe baza de comenzi
- receptionarea calitativa si cantitativa a marfii
- pregatirea marfii pentru livrare
- intocmire AWB-uri marfa
- verificarea gestiunii
- evidenta soldurilor la clienti si furnizori
- predarea documentelor catre departamentul contabilitate
- activitati de copiere, scanare documente, e-mailuri
- aplicarea principiilor şi politicilor firmei si apărarea în orice situaţie a intereselor acesteia

Beneficii:

- lucrul intr-o echipa tanara, orientata spre rezultate
- pachet salarial atractiv
- bonificare periodica individuala in functie de gradul de implicare si sustinere a echipei
- bonus relativ la succesul intregii echipe
- bonusarea ideilor / propunerilor ce se dovedesc productive
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- telefon mobil
- laptop
- decontare transport
- program lucru: 8:30 - 17:30 de Luni pana Vineri
- NU lucram in weekend-uri si de sarbatorile legale

Chiar daca vei fi sau nu membru al echipei Infinitrade Romania,

Iti multumim pentru rabdarea de care ai dat dovada in completarea mini interviului online, pentru increderea acordata companiei noastre si pentru aplicatia transmisa.
In cazul in care experienta ta profesionala va fi considerata potrivita cu cerintele postului, iar in mini interviu ai dat dovada de un caracter sincer, esti pus pe dezvoltare si evolutie, te vom contacta in vederea stabilirii unui interviu.

Driatheli Group SRL, membra a grupului Infinitrade Romania, se ocupa cu importul si distributia nationala pentru piese de schimb, accesorii, consumabile, scule, utilaje si echipamente pentru Industrie si Mentenanta industriala, Constructii, Instalatii si H.O.R.E.C.A.

www.infinitrade-romania.ro / www.danube-romania.ro / www.cantare-balante-electronice.ro

Infinitrade Romania nu se rezuma doar la cei peste 500 de clienti de renume, constant deserviti, mai mult de 250 de marci comercializate atat in Romania cat si in tari importante din Europa cat si cei peste 300 de furnizori interni si internationali de renume – ci orientarea noastra proactiva spre satisfacearea exigentelor clientilor, profesionalismul si tenacitatea unei echipe de profesionisiti, ce sustine conlucrarea eficienta dintre firmele ce formeaza Grupul Infinitrade .

Filozofia noastra de lucru este aceea de a fi pusi in miscare si a satisface eficient varietatea si multitudinea solicitarilor si provocarilor impuse de clientii nostri.
A exprima in cuvinte pompoase experienta de lucru si serviciile oferite de noi, nu ar face decat sa transforme si sa limiteze experienta si interactiunea vie in una anosta si impersonala.

Te asteptam cu incredere in echipa noastra!

Expirat
OPERATOR FACTURARE / RECEPTIE MARFA / GESTIUNE  -  Infinitrade Romania - Driatheli Group SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles