Operator facturare-gestiune

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Capacitate de comunicare;
  • Spirit de observatie , rabdare ,viteza de reactie ;
  • Cunostinte de contabilitate primara, operare PC (Excel, Word, Outlook);
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Persoana serioasa, responsabila, organizata, dinamica
  • Cunostinta SAGA este un atu.

Descrierea jobului

  • Opereaza in stoc miscarile de marfa- facturi, avize- cu ajutorul programul de gestiune
  • Efectueaza transferurile de marfa din depozitul central in sub-depozite si retur- pe baza informatiilor primte centralizat de la colegi- cu ajutorul programul de gestiune.
  • Gestionarea documentelor (facturi, chitantiere, avize de insotire a marfii) ;
  • Indosariaza si arhiveaza facturile sau orice alt document justificativ.
  • Raporteaza (centralizeaza) catre superior orice situatie/informatie ceruta de catre acesta.
  • Participa anual, alturi de echipa, la inventarierea stocului de marfa
  • Orice alta activitate legata de stocuri repartizata de catre superior
Publicat 21 iul. 2022 Reactualizat 11 aug. 2022 Expiră 20 aug. 2022