Publicat 21 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iul 2019 | Expiră 21 Iul 2019

Operator facturare - FLANCO Bucuresti

2 posturi

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii economice superioare (universitare/ postuniversitare) finalizate / in curs de finalizare;
- Experienta minim 6 luni in operare PC – reprezinta un avantaj;
- Excelenta operare PC (Office, Excel);
- Deprinderea de a lucra si de a respecta termenele limita de raportare;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa, organizare si proactivitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Operarea in sistemul contabil de gestiune implementat in companie;
- Inregistrarea corecta a facturilor venite de la furnizori;
- Verificarea corectitudinii postarilor anterioare;
- Arhivarea facturilor venite de la furnizori;
- Comunicarea eficienta cu colegii din departamentul contabilitate in vederea inregistrarii documentelor financiar-contabile.

Beneficii:
Iata ceea ce iti propunem
​-un contract pe perioada nedeterminata
-masina de transport de la statia de metrou Pipera la sediu si invers
-la Flanco punem accent pe nevoia fiecaruia de a-si dezvolta cariera, iar in acest sens facilitam accesul la una dintre cele mai mari biblioteci online – Bookster
-fructe proaspete, apa, cafea
-iti oferim un pachet corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna: salariu fix 1.700 ron + tichete de masa + prețuri preferențiale pentru abonamente medicale + reduceri la săli de fitness
sa vii la job intr-un mediu placut, modern si profesionist
- Posibilitatea de a promova ca si contabil junior in cadul echipei Flanco.

Vrei să faci lucruri peste așteptări și să înveți ceva nou in fiecare zi? Ești comunicativ, optimist, dornic să te dezvolți profesional? Alătură-te celei mai dinamice echipe de profesioniști din retailul electro-IT din România! Flanco este cel mai eficient retailer autohton de produse IT&C, electronice și electrocasnice, activând de peste două decenii. Compania se numără printre inițiatorii evenimentului Black Friday în România și își propune să devină retailer-ul preferat de electro-IT al românilor. Flanco deține o rețea națională de 144 magazine situate în cele mai importante zone comerciale din peste 100 de orașe și o echipă de peste 1500 de profesioniști. Compania se află în continuă creștere și dezvoltare, datorită investițiilor în magazine noi sau în reamenajări de magazine, în extinderea și dezvoltarea echipei, în optimizarea mixului de produse și diversificarea ofertei de servicii. Clienților noștri le oferim o experiență bazată pe un pachet complex de soluţii electro-IT, care adaugă valoare procesului de cumpărare, politica noastră de dezvoltare fiind în concordanţă cu cele mai noi tendințe la nivel internaţional din domeniul retailului.

Flanco Retail S.A. colectează și procesează datele tale personale în conformitate cu prevederile Regulamentului General privind Protecția Datelor UE 2016/679 și legislația națională de implementare. Detalii suplimentare, precum și eventualele actualizări privind politica de prelucrare a datelor personale, pot fi consultate la adresa https://www.flanco.ro/prelucrare-date-personale-in-cadrul-procesului-de-recrutare

Operator facturare - FLANCO Bucuresti  -  FLANCO RETAIL SA