Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

OPERATOR FACTURARE / FACTURIST / CONTABILITATE PRIMARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de planificare si organizare; atentie sporita la detalii
Abilitati de comunicare, manifestare ascendenta in relatiile cu ceilalti,
Receptivitate, spirit de initiativa.
cunostinte minime de contabilitate primara, un plus

Descrierea jobului

Inregistrarea documentelor interne sau externe distribuite pe fax, posta sau curier;
Facturare , inregstrare in softul intern a facturilor primite, scanare documente , verificarea conformitatii documentelor cu contractele, avizarea neconformitatilor
Inregistrarea corecta a miscarilor prin casa de bani ( avansuri, deconturi pe dispozitii de plata/ incasare);
Aprovizionarea cu produse de protocol, materiale de intretinere, rechizite;
Indosarierea si arhivarea documentelor de contabilitate;
Protejarea informatiilor cu caracter confidential;
Raspunde de corectitudinea materialelor intocmite;
Programarea la plata a furnizorilor
Participarea la inventarele anuale
Intocmirea de rapoarte si situatii
corespondenta cu tertii
Alte activitati de secretariat

SOCIETATE DE TRANSPORTURI RUTIERE SI EXPEDITII INTRACOMUNITARE, INTERNATIONALE DE MARFA , TRANSPORT DE MIC SI MARE TONAJ ,TRANSPORTURI COMBINATE DE MARFA .

Expirat
OPERATOR FACTURARE / FACTURIST / CONTABILITATE PRIMARA  -  AVAMO EXPORT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles