Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 07 Ian 2019

Operator facturare depozit Timisoara/Ghiroda

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoaste o limba straina,
- Cunoaste Microfost Office/ Smart Bill
- Experienta pe pozitie (prezinta un avantaj)
- Aptitudine generala de invatare
- Aptitudini de comunicare
- Aptitudini de calcul

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-intocmeste documentele fiscale aferente livrarilor catre magazine, clienti distributie, clienti independenti;
-intocmeste dispozitiile de livrare catre magazine pentru produsele ce se livreaza la domiciliul sau sediul clientilor direct din depozit;
-pastreaza o evidenta a documentelor specifice activitatii;

Beneficii:
-Program de lucru 8 ore (luni-vineri)

Compania noastra comercializeaza corpuri de iluminat si decoratiuni de interior - exterior prin vanzarea on-line si in showroom-uri specializate in Timisoara. Punctul de lucru se afla in Girmata

Expirat
Operator facturare depozit Timisoara/Ghiroda  -  PASION4DECO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles