Publicat 23 Iun 2019 | Reactualizat 21 Iul 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Operator facturare / Asistent Vanzari Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana organizata, cu energie de lucru, metodica, cu abilitati bune de comunicare, harnica;
- fire deschisa, sociabila, serioasa, loiala;
- capacitate de integrare si lucru in echipa;
- cunoasterea pachetului Microsoft Office, in special Excel;
- permisul de conducere si limba engleza sunt apreciate (dar nu obligatorii!).

Descrierea jobului

- emite factura sau aviz de insotire pentru produsele companiei, tine evidenta si face analiza stocurilor pentru punctul de lucru in care isi va desfasura activitatea;
- plaseaza comenzi catre furnizorii companiei;
- urmareste incasarea marfii vandute;
- verifica cererile de oferta si se ocupa de cele accesibile;
- activitate de merchandising pentru produsele stocabile;
- colaboreaza cu logistica pentru efectuarea livrarilor de produse.

Beneficii:
- salariu motivant;
- bonuri de masa;
- bonusuri trimestriale in conformitate cu vanzarile realizate;
- pensie private P3;
- asigurare privata de sanatate la Allianz.

VOLTA ELECTRIC SRL - distribuitor national de cabluri si echipamente electrice profesionale. Doua puncte de lucru: Slatina (magazin, show-room si depozit) si Bucuresti (depozitul central si birou vanzari). Partener al unor producatori de renume pe piata de electrice din Europa: Legrand, Prysmian Group, Viohalco (ICME ECAB SA), Noark, Scame, Philips, Osram, etc.

Expirat
Operator facturare / Asistent Vanzari Bucuresti  -  VOLTA ELECTRIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles