Publicat 18 Iul 2017 | Reactualizat 17 Aug 2017 | Expiră 18 Aug 2017

Operator Facturare - BRASOV

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa, viteza de lucru si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Cerinte:
-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
-Disponibilitate pentru program prelungit
-Cunostinte de facturare

Responsabilitati :
-Emiterea avizelor si facturilor conform comenzilor
-Urmarirea intoarcerii facturilor si avizelor
-Arhivarea facturilor si avizelor, precum si a altor documente ce stau la baza emiterii acestora

BILKA este o companie 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, sistem pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale.
In cei 10 ani de activitate, BILKA a devenit un important angajator pe piata muncii din Brasov, dezvoltandu-si numarul de angajati constant. Daca in anul infiintarii, 2007, compania inregistra 2 angajati, in prezent numarul acestora a ajuns la peste 300 si este in continua crestere.

Ca lider de piata, pozitie pe care compania o ocupa inca din anul 2012, BILKA investeste continuu in expansiune si imbunatatirea serviciilor si produselor, bazandu-se pe tehnologii de ultima ora, dar si pe angajati bine pregatiti.
Strategia si valorile dupa care BILKA se ghideaza implica dezvoltarea portofoliului de produse, dar si a personalului, pentru ca impreuna sa conduca spre o evolutie de succes.

Expirat
Operator Facturare - BRASOV  -  Bilka Steel