OPERATOR FABRICARE MANUALA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Societate specializata in fabricarea pieselor angajeaza operatori pentru fabricarea manuala a pieselor.
Cerinte: -persoane serioase, organizate, atente la detalii, dinamice, experienta nu este necesara, calificarea se face in cadrul locului de munca.

Descrierea jobului

Descriere job: stratificarea materialelor respectand dosarele tehnice.

Oferim:

- Contract pe perioada nedeterminata
- Program de lucru: de luni pana vineri, orele 7-15.30, weekendurile libere
- Salariu motivant, loc de munca stabil in cadrul unei companii in plina expansiune. Începătorii încep cu salariul minim și, în funcție de evoluția calității muncii și a productivității, se poate obține o primă creștere de 20% a salariului după 3 până la 6 luni de muncă. Creșterile ulterioare vor depinde de experiența și motivația candidatului, dar și de calitatea și productivitatea muncii prestate.
-Tichete de masa de 30 Lei
- Decontare transport

CARL MANUFACTURING SRL, societate specializata in fabricarea de piese din material compozit de inalta performanta pentru motorsport and industria automotive.

In plina expansiune, CARL MANUFACTURING lucreaza pentru clienti ai industriei automobilistice de renume international.

Publicat 4 iun. 2022 Expiră 4 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos