Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 14 Iul 2019

Operator Expeditii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adecco Permanent Placement Timisoara, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala, un Operator Expeditie.

Candidatul ideal:

Experienta in campul muncii nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
Minim studii medii;
Cunostinte de operare PC, in special Excel la nivel mediu;
Cunostinte de limba engleza.
Competente esentiale: organizare&planificare, atentie la detalii, comunicare, munca in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Organizeaza si raspunde de activitatea de aprovizionare si livrare a marfii din depozit;
Se ocupa de livrarea integral si la timp a comenzilor catre clienti;
Respecta planificarile transmise de CTP, intocmeste documentele de insotire a marfii si inregistreaza in sistem intrarile/iesirile de bunuri;
Mentine legatura cu soferii, cu colegii din alte depozite si inregistreaza informatiile preluate in sistemele interne.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Expirat
Operator Expeditii  -  Adecco Resurse Umane Timisoara