de ani Fără Frică...

Publicat 02 Ian 2016 | Expiră 02 Ian 2016

Operator Escape Room

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Stii engleza? Ai absolvit facultatea sau esti inca student si esti in cautarea unui job motivant, prin intermediul caruia sa cunosti oameni noi? Ai aptitudini sociale si de comunicare pe care vrei sa ti le dezvolti? Noi iti oferim cea mai buna solutie.

Descrierea jobului

Cerinte:
- Cunoasterea limbii engleze
- Studii superioare finalizate sau student
- Cunostinte de utilizare a calculatorului
- Spirit sociabil si aptitudini bune de comunicare

Responsabilitatile job-ului:
- Efectuarea rezervarilor
- Primirea participantilor si efectuarea instructajului pentru joc
- Supravegherea jocurilor
- Amenajarea si intretinerea camerelor de joc si a puzzle-urilor
- Promovarea constanta, atat online cat si fizica.

Beneficii:
- Ocazia de a lucra alaturi de colegi tineri si dinamici
- Vei activa intr-un domeniu nou si foarte popular in randul tinerilor si nu numai
- Pachet salarial motivant
- Atmosfera destinsa
- Locatie centrala (zona Unirii)

SC ROENT INVEST SRL administreaza Locked In Escape Room Bucuresti - www.locked-in.ro

Jocurile reale escape room sunt jocuri interactive de societate în care participantii sunt inchisi, cu acordul lor, intr-o camera (escape room) decorata in concordanta cu o tema atent aleasa.

Echipe de 2 pana la 6 oameni trebuie sa descopere si sa foloseasca elementele din acel escape room pentru a rezolva puzzle-urile si ghicitorile existente. Scopul este de a evada din camera intr-un interval de timp cat mai scurt, dar nu mai mult de 60 de minute.

Daca vrei un job la care sa nu te plictisesti si iti place sa interactionezi cu oamenii, atunci aplica la anunturile noastre.

Expirat
Operator Escape Room  -  SC ROENT INVEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles